Co si letos a příští rok nenechat ujít v Třinci

16. 1. 2024 | Aktualita

Rádi bychom vám připomněli dvě akce, o kterých si myslíme, že byste si neměli nechat ujít. Hostit je bude Třinec.

Začněme jedinou soutěžní výstavou v České republice zaměřenou na patenty, udržitelnou výrobu a technologické novinky ohleduplné k přírodě a planetě, to bude INVENT ARENA 2024! Uskuteční se v multifunkční hale WERK ARENA v Třinci. 12. a 13. června.

Potkají se zde tuzemští i zahraniční vystavovatelé, zástupci univerzit, představitelé ochrany průmyslového vlastnictví, investorů, nositelé nových myšlenek a nápadů i široké veřejnosti. Vy tak budete mít jedinečnou možnost diskutovat s experty z oboru, prohlédnout si nová technická a technologická esa a objevit nové příležitosti. Bohatý bude i doprovodný program.

Rok 2025, konkrétně pak 2. až 4. září, se v Třinci představí 11. mezinárodní konference o modelování a simulaci metalurgických procesů při výrobě oceli SteelSIM 2025.

Konference si klade za cíl nabídnout příležitost pro odborníky v oblasti numerického modelování a simulace. Odborníci z výzkumu a praxe budou mít možnost vyměnit si poznatky a nové vědecké/technické úspěchy a diskutovat o společných výzvách a možných cestách budoucího vývoje.