Aktuálně

Nejbližší události

Hannover Messe 2024, Německo, Hannover

22. – 26. dubna 2024

Veletrh Hannover Messe pokrývá celé spektrum strojírenského průmyslu a patří mezi nejprestižnější akce na světě. Mezi hlavní témata patří automatizace, průmysl 4.0, bezpečnost IT, umělá inteligence, vodík, pohony, elektromobilita, subdodávky a mnohé další.

POTRUBÍ 2024, ČR, Jičín

23. – 24. dubna 2024

Již 5. ročník specializované odborné konference POTRUBÍ 2024 proběhne ve dnech 23.-24. dubna 2024 v Jičíně. V rámci dvoudenní konference se představí moderní technologie, postupy a materiály používané při návrhu, realizaci, diagnostice, inspekci, údržby a opravách potrubí. Prostor bude věnován také problematice správné inženýrské praxe při provozu potrubních sítí. Součástí akce bude také prezentace výrobků a služeb.

Stavební veletrh Brno, ČR, Brno

24. – 27. dubna 2024

Stavební veletrh Brno prezentuje průřez celým odvětvím stavebnictví. Pokrývá realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební konstrukce a technické zařízení budov. Termín konání veletrhu na začátku roku umožňuje získání potřebných informací, přehledu o novinkách nebo nalezení realizátorů a dodavatelů staveb ještě před zahájením stavební sezóny.